Marcowa gala Dariusza Michalczewskiego odwołana

Marcowa gala Dariusza Michalczewskiego odwołana

Wszystko wskazuje na to, że marcowa gala Dariusza Michalczewskiego w Ergo Arenie zostanie odwołana

Choć jeszcze oficjalnego komunikatu nie ma, to wszystko wskazuje na to, że gala jednak się nie odbędzie.

Głównymi bohaterami gali anonsowanej jako „Urban Jungle” w trójmiejskiej Ergo Arenie mieli być Izu Ugonoh i Kamil Łaszczyk. Ponadto zapowiadano występ Nikodema Jeżewskiego, Przemysława Opalacha oraz Mariusza Wacha.

Jeżeli informacja ta potwierdzi się u organizatorów będzie to przykra wiadomość nie tylko dla kibiców ale przede wszystkim dla Izu Ugonoha.

Izu Ugonoh już wcześniej na łamach Sportowych Faktów stwierdził:

Parę lat mi uciekło, z różnych względów, głównie promotorskich. Teraz sprowadza się to do interesu innych ludzi, a nie mojego dobra. Na pewno wolałbym częściej boksować i mieć plan regularnego boksu. To, co wydarzyło się w osiem lat, można było zrobić w cztery lata. Nie mam jednak do nikogo pretensji. Mam nadzieję, że w przyszłości będę podejmował właściwe decyzje.

Taka sytuacja sprawi, że nasz zawodnik po raz kolejny zostanie bez walki i perspektywy na przyszłość. Izu swoją ostatnią walkę stoczył podczas Narodowej Gali Boksu zorganizowanej na Stadionie Narodowym.

Przy okazji Narodowej Gali Boksu, która spotkała się z ogromną falą krytyki ze strony wąskiego grona dziennikarzy, ciekaw jesteśmy ich reakcji na ewentualny „niewypał” ze strony Dariusza Michalczewskiego? Czy również zaciekle będą krytykować nieudaną próbę zaistnienia Tigera w świecie promotorskim?

Niestety optymizm organizatorów nie przełożył się na organizację hucznie zapowiadanej gali, co więcej wielu kibiców pokładało nadzieję z sytuacją wejścia nowego promotora na rynek.

Mamy nadzieję, że gala w końcu się odbędzie i nie pozostaje nam nic jak tylko czekać na oficjalne komunikaty.

Źródło: redakcja, sportowefakty.wp.pl
Foto: Tiger Promotions