ND Promotion – Boxing Night Extra w Starachowicach

Narodowa Gala Boksu – to jak w końcu z tym jest?

W ostatnim czasie w mediach pojawiła się informacja, że Marcin Najman i jego grupa promotorska ND promotion organizuje galę bokserską

Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że ND Promotion chce zorganizować ją na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Ogromny obiekt do zapełnienia i to jeszcze w czasach gdzie dużo mówi się o kryzysie tej dyscypliny, zwłaszcza w naszym kraju.

Wielu kibiców, dziennikarzy i ekspertów zadaje sobie pytanie, czy taka impreza ma szansę nie tylko powodzenia, ale także czy FightCard o jakim mówi Najman nie jest tylko mrzonką.

Nie tylko powątpiewają ale również atakują.

 

Organizacja tak dużego eventu to przedsięwzięcie sporego kalibru, nie tylko od strony logistycznej ale także finansowej.

Marcin Najman jako organizator dał się poznać już wielokrotnie. Dla przypomnienia, ta gala będzie już 14 edycją w karierze promotorskiej Najmana.

Największym sukcesem była gala w Częstochowie gdzie Marcin zorganizował pożegnalną walkę Andrzeja Gołoty z Danell’em Doc Nicholsonem.

Komplet widzów na hali w Częstochowie i przed telewizorami na walce Gołoty, (która odbyła się bez orzekania werdyktu) gdzie wcześniej skazywana była na organizatorską porażkę i często szykanowana, odniosła spektakularny sukces.

10603275_792474930808810_4181077043308537429_n

10678725_792538820802421_752985291192962988_n

Jeżeli chodzi o galę na Stadionie Narodowym to możemy być spokojni. Zaawansowane rozmowy z czołowymi zawodnikami, na pewno nie są tylko chwytem marketingowym.

Nasza redakcja dostała zapewnienie, że już wkrótce pojawią się pierwsze informację co do przeciwnika Mariusza Wacha oraz o tym, że będzie to największa gala w Polsce w ostatnich latach.

Jeżeli słowa właściciela grupy promotorskiej pójdą za czynami, to będziemy mieć swoiste bokserskie trzęsienie ziemi.

Ale to wszystko pokażą nam najbliższe miesiące.

Naszym zdaniem:

Popieramy każdą dobrą inicjatywę, która pomoże w odbudowaniu boksu zawodowego w Polsce. Mamy nadzieję, że projekt się powiedzie, dzięki czemu będziemy mogli obejrzeć boks na najwyższym poziomie.

Dla kibiców natomiast będziemy to nie lada gratka, a dyskusje o walkach nie umilkną jeszcze przez długie miesiące.

Źródło: redakcja

Foto: facebook