Narodowa Gala Boksu zbliża się wielkimi krokami

Narodowa Gala Boksu zbliża się wielkimi krokami

Już niespełna dziesięć dni dzieli nas od wydarzenia jakim jest Narodowa Gala Boksu.

Jak już wspomniałem, galę słusznie nazwałem wydarzeniem. Przede wszystkim dlatego, że jest to największa gala sportów walki w Polsce organizowana przez polskiego promotora.
Kolejnym ważnym do odnotowania faktem jest to, że podczas jednego wieczoru można będzie zobaczyć walki większości czołowych zawodników w Polsce. To jest również jak dotąd niespotykane w skali naszego kraju. Cztery walki w boksie w kategorii ciężkiej to naprawdę robi wrażenie.

Można śmiało stwierdzić, że niektóre z tych pojedynków mogłyby być walkami na innych pomniejszych galach, jako walka wieczoru.

Wszystko to sprawia, że stajemy się świadkami historycznej gali boksu, która może zmienić oblicze polskiego boksu.

Przede wszystkim dlatego, że fightcard jest co najmniej dobry lub nawet bardzo dobry. Jestem prawie pewien, że każdy znajdzie tam jakiś pojedynek, który przypadnie mu do gustu. Przecież nie można zapomnieć również o ciekawie zapowiadającej się walce w MMA czy o pojedynkach na zasadach K1, gdzie między innymi fenomenalny Tomaz Mozny będzie walczył z Tomaszem Sararą o pas federacji WKN. Tutaj o ringowej wojnie można będzie mówić otwarcie.

Cała gala już teraz wyrasta nam na wydarzenie, które na pewno przynajmniej sportowo odniesie sukces. Jeżeli jeszcze do tego dołoży się ciekawe opakowanie w postaci występów artystycznych i całego związanego z tym show to jestem pewien, że produkt jakim jest Narodowa Gala Boksu będzie ogromnym sukcesem.

Przy okazji to wszystko jest dostępne w otwartej telewizji, bez żadnych dodatkowych opłat. Włodarze ND Promotion udowodnili, że można zrobić coś wyjątkowego i wcale nie musi być to dodatkowo płatne. To daje możliwość, że kibice, którzy nie będą mogli zjawić się na Stadionie Narodowym będą mogli w domowym zaciszu obejrzeć kawał dobrego boksu.

A słynne już „40 zł za PPV” będzie można przeznaczyć na „dodatki” do transmisji w swoich czterech kątach.

Jeżeli natomiast macie ochotę być częścią tego sportowego święta to bilety można nabywać na bileteriach takich jak kupbilet.pl lub eventim.pl
Widzimy się już 25 maja na stadionie PGE Narodowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *