Jodo Gym z zawodnikami Narodowej Gali Boksu - charytatywnie

Siłownia oraz centrum fitness „Jodo Gym” dla Szymonka Świdra

Siłownia oraz centrum fitness "Jodo Gym" wraz ze sportowcami wesprą Szymona Świdra, który od urodzenia zmaga się z rzadkim nowotworem wątroby
Siłownia oraz centrum fitness „Jodo Gym” wraz ze sportowcami wesprą Szymona Świdra, który od urodzenia zmaga się z rzadkim nowotworem wątroby
Siłownia oraz centrum fitness „Jodo Gym” wraz ze znanymi sportowcami wesprą niespełna dwuletniego Szymona Świdra, który od urodzenia zmaga się z rzadkim nowotworem wątroby.

Akcja charytatywna odbędzie się najbliższy wtorek t.j. 19.12.2017r. w klubie „Jodo Gym” w Bilczyce 260, 32-420 Gdów.

Z tej okazji na terenie siłowni „Jodo Gym” będzie nakręcany profesjonalny teledysk wraz z grupą Arczi- „Szajka” & Gajowy.

Akcja ma nie tylko charytatywny wymiar, ale również obrała sobie za cel promowanie aktywnego trybu życia.

W projekcie wezmą udział między innymi goście tacy jak Mariusz Wach czy Andrzej Sołdra. Swoją obecność zapowiedział również Tomasz Sarara, polski Kick Boxer oraz bokser wagi ciężkiej, trener Piotr Wilczewski, słynny cutman Robert Cichowicz czy także Barbara Nalepka, zawodniczka K1-Kick Boxing, MMA.

Z racji tego, że impreza odbędzie się na terenie siłowni to nie może zabraknąć także Piotra Boreckiego zawodowego kulturysty, zdobywce głównej nagrody zawodów Arnold Classic oraz Mistrza Polski Juniorów.

Nasi goście to również:

Paula Macior– Reprezentantka Polski fitness bikini, wielokrotna medalistka wielu prestiżowych nagród.
Piotr Słapa – Mistrz Europy w wyciskaniu sztangi leżąc, wielokrotny mistrz Polski w wyciskaniu na ławeczce.
Dziki trener- Gwiazda internetu, twórca popularnego blogu motywującego do aktywności fizycznej, trener personalny.
Rafał Kobylarz – Wielokrotny Mistrz Polski STRONG MAN, uczestnik Mistrzostw Świata Strong Man
Sławek Rawińicki – 2-krotny Mistrz Polski Strong Man, rekord w wyciskaniu na klatkę -225kg (w wadze 112kg).
Sekcja karate OYAMA Bochnia – Roman Różyński- Trener karate Mistrzów Polski , medalistów Mistrzostw Europy.
Sekcja JIU JITSU-GRAPPLING Bochnia.
Arkadiusz Klasa – Multimedalista Mistrzostw Świata i Europy
Łukasz Kumor – Multimedalista pucharu Polski w Grapplingu , wicemistrz Polski zawodów Abu Dhabi Combat Club.

W czasie kręcenia teledysku rozpoczniemy szczytną akcję. Będzie to zbiórka środków pieniężnych na leczenie małego Szymonka, dotkniętego chorobą nowotworową po rodzinnym przeszczepie wątroby.

Szymonek Świder urodził się w październiku 2015 r. W trzecim miesiącu życia zdiagnozowano u niego rzadki nowotwór wątroby. Było to już duży, złośliwy guz. Rozpoczęto intensywne leczenie, Szymon przechodził długo trwającą chemioterapię (pół roku). Guz się zmniejszał, ale okazał się nieoperacyjny – był usytuowany zbyt blisko naczyń wątroby.
W lipcu 2016 r. w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie przeprowadzono rodzinny przeszczep wątroby. Po przeszczepie stosowano w dalszym ciągu chemioterapię, gdyż w badaniu histopatologicznym guz okazał się być martwy tylko w 20%.
Obecnie Szymonek ma 2 latka. Skutkiem ubocznym leczenia chemią jest częściowe uszkodzenie słuchu dziecka, rekompensowane przez aparaty słuchowe. Chłopiec ma obniżoną odporność, poddawany jest intensywnej rehabilitacji, wymaga szczególnej opieki. Często musi odwiedzać Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.
Szymonek znaczną część swojego życia spędził w szpitalnych łóżeczkach, ale mimo to jest dzieckiem pogodnym, ciekawym wszystkiego i bardzo cierpliwym przy przyjmowaniu leków i wszelkich zabiegach.
W najbliższy wtorek w klubie „Jodo Gym” rozpoczyna się akcja, w której można wspomóc chłopca i jego rodzinę. Zapraszamy serdecznie.

Patronem akcji jest: Artur Szpilka oraz Marcin Najman.

Patronem medialnym: Future-Champion.pl oraz „Mójgdów”.

Źródło: Jodo Gym

Foto: Jodo Gym